MONITORY DLA BRANŻY HOTELOWO-RESTAURACYJNEJ
Monitory Reklamowe Digital Signage TOSHIBA

40H1534

40-calowy  telewizor LED Full HD

  • Ekran o przekątnej  40″ (102cm) z podświetleniem LED
  • Rozdzielczość Full HD 1080p
  • Cyfrowy tuner (DVB-T, DVB-C)
  • Złacza: 2x HDMI®, 1x USB

POZOSTAŁE PRODUKTY Z SERII

JAKOŚĆ FULL HD PRZYKUWAJĄCA UWAGĘ GOŚCI

Zadbaj o bardziej atrakcyjny przekaz dla gości, transmitując strumieniowo silnie oddziałujące materiały rozrywkowe i informacyjne. Niedrogie telewizory z serii Toshiba H1 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o hotelach i restauracjach. Mogą one działać w trybie hotelowym, który umożliwia szybkie i proste wyświetlanie spersonalizowanych treści w znakomitej jakości Full HD na wielu ekranach. Stylowy wygląd tych urządzeń — od smukłej, eleganckiej konstrukcji po dużą przekątną ekranu wynoszącą 48″ (122 cm) — sprawdzi się w każdym przestronnym pokoju lub pomieszczeniu firmy. Jest to więc idealne rozwiązanie do stosowania w hotelach, barach i restauracjach oraz na stadionach. Bez względu na wyświetlane materiały (spersonalizowane przekazy dotyczące usług, imprezy sportowe i filmy, klipy muzyczne czy reklamy) telewizory z serii Toshiba H1 stanowią łatwy sposób na nawiązanie relacji z klientami.

h1

so-tv-h1-manage-in-room-tvs-with-ease

ŁATWE ZARZĄDZANIE WIELOMA TELEWIZORAMI

Dzięki możliwości łatwego zarządzania wieloma ekranami telewizory z serii Toshiba H1 doskonale nadają się do hoteli, barów i restauracji oraz na stadiony. Funkcja trybu hotelowego pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając „klonowanie” ustawień telewizorów przez port USB. Wystarczy skonfigurować jeden telewizor i „sklonować” jego ustawienia na pozostałe przy użyciu pamięci USB. Aby zapewnić spójność i jakość przekazu, można zablokować nieupoważnionym osobom dostęp do ustawień telewizorów. Można na przykład ustawić głośność, wyłączyć zdalne sterowanie, a także wyświetlać ten sam ekran powitalny na wszystkich telewizorach.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

Dzięki rozdzielczości Full HD 1080p oferowanej przez telewizory H1 goście mogą się cieszyć wyjątkowo wysoką jakością obrazu — tak jak w domu. Teraz możesz udostępniać transmisje z imprez sportowych, filmy i reklamy oraz informacje o usługach, umilając klientom pobyt w obiekcie. Ponadto wbudowany tuner umożliwia wygodne korzystanie z bogatej oferty programów telewizyjnych. Wszystkie te funkcje sprawią, że goście będą czuć się komfortowo, co z kolei przełoży się na ich ogólną opinię o firmie.

so-tv-h1-impactful-image-quality
so-tv-h1-clear-content-on-show

WYSOKA JAKOŚĆ PREZENTACJI MATERIAŁÓW

Dostępna jest możliwość łatwego wyświetlania materiałów cyfrowych przechowywanych w pamięci USB lub na dysku twardym: wystarczy podłączyć urządzenie do jednego z dwóch portów USB w telewizorze. Goście mogą więc relaksować się dzięki muzyce, spędzać czas na oglądaniu zdjęć, świetnie się bawić przy filmie lub dać się ponieść Twoim najnowszym promocjom wideo. Dzięki trzem portom HDMI można też korzystać z zalet wyświetlania materiałów na ekranie zewnętrznym. Po podłączeniu do wejścia PC telewizor H1 może też służyć jako monitor komputera. Bez względu na to, co i jak chce się przekazać, można szybko i łatwo zadbać o bardziej atrakcyjne, dobrze dopasowane materiały dla wszystkich gości.

STYLOWY ELEMENT WYPOSAŻENIA

Dzięki charakterystycznej, eleganckiej konstrukcji o czarnym, matowym wykończeniu telewizory z serii H1 wyglądają stylowo w każdym wnętrzu, co pozwala gościom poczuć się jak w domu. Smukłe, eleganckie urządzenia z ekranami o przekątnej 48″ (122 cm) dodają uroku hotelowemu i restauracyjnemu wystrojowi. Są to więc idealne rozwiązania do każdego dużego pokoju i pomieszczenia firmowego.

so-tv-h1-enhance-your-environment
Screen Diagonal Screen Size (cm/inch) : 102cm/40″
Screen Format : 16:9
Recommended Maximum Daily Usage (Hours) : 16 hour
Backlight : D-LED
Bezel Width : 15.9
Portrait Mode
Visible Area (H x V) : 885.6(H) x 498.15(V)
Panel Resolution : 1920 x 1080
Brightness (cd/m²) : 300
Native Contrast (number) : 4000
Dynamic Contrast (number) : 22000:1
Response Time (G to G) (ms) : 8
Full HD (1080p)
Digital Noise Reduction
Colour Temperature selectable
Manual picture size select
Picture Mode Dynamic
Game
PC
Sports
User
Inputs HDMI : Upto 1920 x 1080
Analogue D-SUB
Component : Yes (via VGA)
Scart
S-Video : Yes via SCART
Composite : Yes (side AV)
USB
USB Support Type : Video/Photo/Music files
RS232 : Yes (via Adapter)
Supported Input Resolutions VGA (D-Sub) : Upto 1366 x 768
Outputs Scart
S-Video : Yes via SCART
Composite : Yes via SCART
Tuning TV Standards : PAL BG/I/DK SECAM BG/DK NTSC BG 4.43
Number of Channels : 800
Analogue
DVB-T
DVB-C / DVB-C (HD)
HEVC (H.265)
DVB Common Interface (CI)
NTSC Video-Playback
Auto Set-up
Interactive Features Digital Text
Text Page Memory : 1000 Channels
Electronic Programme Guide 8 Day : 8 Days
Favourite Channel Memory : No
Other Features No Signal Power Off
Screen Saver
Embedded USB Player
Freeze Screen
Timer
Panel Lock
4:3 Stretch
Power Input : 220-240V/50Hz
Active Consumption : 46
Energy Saving Consumption : 75
Standby Consumption : <0.5
Yearly Energy Consumption (Average kWh) : 67
Mains Plug Type : UK/EURO (B/G)
Dimensions (Approx) Width (mm) : 924.8
Height Without Stand (mm) : 558.4
Height With Stand (mm) : 593
Depth Without Stand (mm) – Maximum Point : 98.6
Stand Depth (mm) : 229
Weight Without Stand (kg) : 6
Weight With Stand (kg) : 10
Packed Width (mm) : 995
Packed Depth (mm) : 165
Packed Height (mm) : 702
Packed Weight (kg) : 14.5
VESA – W x H (Screw Type) : 200 x 100 (M4)
Hotel Features Hotel mode On/Off
Control Panel On/Off
Remote Control Disable
USB Port Disable
Scart detection
TV Power On status
Welcome Screen (Picture/Message)
Signal Lost message
Startup Position/Input
Startup Volume
Fixed Volume
Maximum Volume
Direct Headphone Volume
Fixed Picture mode
Fixed Picture Size
Time Information Channel
Digital Tuner
Teletext
NIT/channel sorting Update
Combined ATV/DTV list
OSD Menu Disable
Clone TV function
Kensington lock
Reset Hotel Mode function
USB Features Picture (USB)
Audio (USB)
Video (USB)
Accessories (included in carton box) Stand Screws
Stand Fixing Cover
Safety P Clip
Stand Instruction
Remote Control (Type) : CT-8046
Instruction Manual (QSUG)
Language / Country Support Owners Manual (QSUG)
Owners Manual (Web IB)
Cabinet Colour : White

32J1533DG

32-calowy  telewizor LED HD Ready

  • Ekran o przekątnej  32″ (80cm) z podświetleniem LED
  • Rozdzielczość WXGA 720p
  • Cyfrowy tuner (DVB-T, DVB-C)
  • Złacza: 2x HDMI®, 1x USB

POZOSTAŁE PRODUKTY Z SERII

NIEDROGIE WYŚWIETLACZE MULTIMEDIALNE OBSŁUGUJĄCE ROZDZIELCZOŚĆ HD READY

Zadbaj o bardziej atrakcyjny przekaz dla gości, transmitując strumieniowo materiały rozrywkowe i informacyjne w rozdzielczości HD Ready. Niedrogie telewizory z serii Toshiba J1 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o hotelach i restauracjach. Mogą one działać w trybie hotelowym, który umożliwia szybkie i proste dostosowywanie menu, konfigurowanie ustawień domyślnych oraz wyświetlanie spersonalizowanych treści. Smukła, elegancka konstrukcja tych urządzeń z niedużą przekątną ekranu wynoszącą 24″ (61 cm) lub 32″ (80 cm) zapewnia ich stylowy wygląd i oszczędność miejsca w każdym pokoju i pomieszczeniu firmy. Jest to więc idealne rozwiązanie do stosowania w hotelach, barach i kawiarniach. Bez względu na wyświetlane materiały (spersonalizowane przekazy dotyczące usług, imprezy sportowe i filmy, klipy muzyczne czy reklamy) telewizory z serii Toshiba J1 stanowią łatwy sposób na nawiązanie relacji z klientami.

j1

so-j1-series-feature-1

ŁATWE ZARZĄDZANIE WIELOMA TELEWIZORAMI

Dzięki możliwości łatwego zarządzania wieloma ekranami telewizory z serii Toshiba J1 doskonale nadają się do hoteli, barów i kawiarni. Funkcja trybu hotelowego pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając „klonowanie” ustawień telewizorów przez port USB. Wystarczy skonfigurować jeden telewizor i „sklonować” jego ustawienia na pozostałe przy użyciu pamięci USB. Aby zapewnić spójność i jakość przekazu, można zablokować nieupoważnionym osobom dostęp do ustawień telewizorów. Można na przykład ustawić głośność, wyłączyć zdalne sterowanie, a także wyświetlać ten sam ekran powitalny na wszystkich telewizorach.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

Ponieważ telewizory J1 obsługują rozdzielczość HD Ready, goście oglądają materiały w nadzwyczaj dobrej jakości. Teraz możesz udostępniać transmisje z imprez sportowych, filmy i reklamy oraz informacje o usługach, umilając klientom pobyt w obiekcie. Ponadto wbudowany tuner umożliwia wygodne korzystanie z bogatej oferty programów telewizyjnych. Wszystkie te funkcje sprawią, że goście będą czuć się komfortowo, co z kolei przełoży się na ich ogólną opinię o firmie.

so-j1-series-feature-2
so-j1-series-feature-3

WYSOKA JAKOŚĆ PREZENTACJI MATERIAŁÓW

Dostępna jest możliwość łatwego wyświetlania materiałów cyfrowych przechowywanych w pamięci USB lub na dysku twardym: wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w telewizorze. Goście mogą więc relaksować się dzięki muzyce, spędzać czas na oglądaniu zdjęć, świetnie się bawić przy filmie lub dać się ponieść Twoim najnowszym promocjom wideo. Bez względu na to, co i jak chce się przekazać, można szybko i łatwo zadbać o bardziej atrakcyjne, dobrze dopasowane materiały dla wszystkich gości.

STYLOWY ELEMENT WYPOSAŻENIA

Modele TD-X551X i TD-X551M są wyposażone w szereg wejść i wyjść, zapewniając łatwiejszy dostęp do innych urządzeń i informacji przeznaczonych do wyświetlania. Złącza DisplayPort, DVI i HDMI zapewniają elastyczną obsługę formatów wejściowych, a funkcja zapętlania sygnału DVI/VGA pozwala łączyć ze sobą wiele monitorów. Dzięki portom RS232 i LAN można dodatkowo sterować zasilaniem ekranów i ustawieniami sygnału wejściowego (zbiorczo i zdalnie). Ponadto każdy z modeli został gruntownie przetestowany pod kątem obsługi wielu różnych trybów analogowych i cyfrowych w połączeniu z komputerami i innymi urządzeniami wideo.

so-j1-series-feature-4
Picture Mode Dynamic
Game
PC
Sports
User
Tuning TV Standards : PAL BG/I/DK SECAM BG/DK/L NTSC BG 4.43
Number of Channels : 800.0
Analogue
DVB-T
DVB-C / DVB-C (HD)
H.264
DVB Common Interface+ (CI+) v1.2
NTSC Video-Playback
Auto Set-up
Interactive Features Digital Text
Text Page Memory : 1000 Channels
Electronic Programme Guide 8 Day : 8 Days
Other Features Audio Description (UK only)
Timer
Panel Lock
Auto Format
No Signal Off
USB Features Picture (USB) : JPEG Base / JPEG Progressive, BMP
Audio (USB) : MPEG1 layer 2 MP3, MPEG1 layer 3 MP3, AC3, ASF, LPCM*, IMA-ADPCM/MS-ADPCM*, LBR*
Video (USB) : MPEG1 layer 2 MP3, MPEG1 layer 3 MP3, AC3, ASF, LPCM*, IMA-ADPCM/MS-ADPCM*, LBR*
Picture Diagonal Screen Size (cm) : 80
Diagonal Screen Size (inch) : 32
Visible Area (H x V) : 698 x 392
Screen Format : 16:9
Panel Resolution : 1366 x 768
Brightness (cd/m²) : 300
Native Contrast
Native Contrast (number) : 4000
Dynamic Contrast
Dynamic Contrast (number) : 22000
Contrast (Ultra, Mega, High) : High
Response Time (G to G) (ms) : 20
Viewing Angle (º) : 178
LED Direct
HD TV
50Hz
AMR+ : 100
Digital Noise Reduction
Active Backlight Control
Colour Temperature selectable
Manual picture size select
Accessories (included in carton box) Remote Control (Type) : CT-8046
Remote Control Battery : (AAA) x 2
TV Stand Separate
Instruction Manual (QSUG)
3.5mm Composite Adapter
Language / Country Support Product destination : FR-DE-NL-BE-IT-ES-PT-CH-TR-PL-CZ-SK-HU-RO-BG-RS-GR-CY-HR-IL-UA
Owners manual (QSUG) : EN-FR-PL-RO-PT-ES-TR-UK-BG-HR-CS-NL-DE-EL-HU-IT-HE-SI-SK-RS
On screen display language support : EN-FR-DE-ES-IT-PT-SV-NO-FI-DA-NL-PL-TR-HU-CS-SK-RU-EL-UK-RO-BG-RS-HR-SI-HE
Cabinet Colour : Matt black bezel with black trim and slant mold black stand
Audio NICAM Stereo
Dolby® Digital Plus
Sound Output (RMS) W : 2×2,5W
 Connections Number of HDMI® (back) : 2
2160p, 1080p, 1080i, 720p, 720i, 576p, 576i, 480p, 480i : 1080p, 1080i, 720p, 720i, 576p, 576i, 480p, 480i
24Hz (24p)
Component Video : Yes (via VGA)
Composite Video : Yes (3mm jack)
3.5mm Composite Adapter
SCART : 1 (FULL RGB)
S-Video : Yes via SCART
Analogue audio (Cinch) | Audio (mini jack) : NO( via Side AV)
PC Input
Number of USB : 1
Digital Audio Out : Coaxial
Headphone
 Store Mode Digital POP Demo : Yes (Basic)
 Power Supply Power Consumption EN62087 – Home Mode (W) : 30.0
Power Consumption EN60065 – Maximum power (W) : 65
Power Consumption – Stand-by (W) : 0.29
Yearly Energy Consumption (average kWh) : 43
 Eco Energy Label : A+
Peak Luminance Ratio (%) : 84
Presence of Lead (Below RoHS Directive limit including exemptions)
Mercury Content (mg/kg) : <0.1
 Dimensions Width (mm) : 736
Height without stand (mm) : 452
Height with stand (mm) : 487
Depth without stand (mm) – Minimum point : 25
Stand depth (mm) : 230
Packed width (mm) : 795
Packed depth (mm) : 165
Packed height (mm) : 585
VESA – W x H (screw type) : 200 x 100 (M4)
CENTRUM SERWISOWEDo Państwa dyspozycji oddajemy Infolinię Serwisową w której nasi technicy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 07.00 do 22.00, udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących serwisowania i użytkowania produktów i rozwiązań Digital Signage.
698 146 274serwis@digital-vitra.pl