TD-Z551
Monitory Reklamowe Digital Signage TOSHIBA

55-calowy monitor biznesowy Full HD

  • Ekran o przekątnej  55″ (140cm) Edge LED display
  • Jasność 450 cd/m²
  • Kąt widzenia 178 stopni
  • Slot OPS
  • Wbudowane głośniki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z SERII

ROZWIĄZANIE INFORMACYJNO-REKLAMOWE FULL HD 24/7

Prezentuj wysokiej jakości treści biznesowe — w dzień i w nocy — na odpornym monitorze zaprojektowanym do ciągłego użytku w trybie 24/7. Modele serii TD-Z firmy Toshiba są wytrzymałe, niezawodne i w wielu aspektach dopasowują się elastycznie do Twoich potrzeb — począwszy od scentralizowanego sterowania za pośrednictwem połączeń RS-232 lub LAN, na szerokim wyborze wejść i wyjść kończąc. Cała seria jest łatwa w instalacji i użytkowaniu, a rozbudowa odbywa się za pomocą standardowego w branży gniazda OPS (Open Pluggable Specification). Niewiarygodnie jasny ekran i niezwykle szeroki kąt widzenia gwarantują efekt pełnej precyzji dotarcia przekazu informacyjno-reklamowego do klientów.

td-z-series

1

TRWAŁA, PROFESJONALNA KONSTRUKCJA

Serię TD-Z firmy Toshiba cechuje nie tylko najwyższa trwałość, ale także niespotykana niezawodność. Eleganckie, a zarazem wytrzymałe monitory do zastosowań w miejscach publicznych zostały zaprojektowane do użytku przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu, możesz więc mieć pewność, że prezentowane informacje będą wyświetlane non stop. Z wyrazistym i ostrym obrazem dzięki rozdzielczości Full HD 1080p i podświetleniu LED, seria ta jest w pełni gotowa do ciągłej pracy, z gwarancją najwyższej jakości i niezawodności, z których słynie firma Toshiba.

SZEROKI WYBÓR OPCJI POŁĄCZEŃ

Monitory serii TD-Z mają wszystko, co jest potrzebne do prezentowania różnego rodzaju treści cyfrowych. Są wyposażone w szereg wejść i wyjść, zapewniając łatwiejszy dostęp do innych urządzeń i informacji handlowych. Dzięki portom RS-232 i LAN możesz też sterować ustawieniami wejść oraz zasilania monitorów z jednej centralnej lokalizacji. Mając pełną kontrolę i odpowiednie treści, masz w ręku wszystkie niezbędne narzędzia, aby podnieść atrakcyjność przekazu informacyjno-reklamowego dla swoich klientów.

4
2

JASNY I WYRAŹNY, POD KAŻDYM KĄTEM

Dzięki dużej jasności ekranu i czujnikom oświetlenia zewnętrznego każdy komunikat prezentowany na tym profesjonalnym monitorze informacyjno-reklamowym jest dobrze widoczny. Bez względu na to, w którym miejscu względem monitora znajdą się klienci, będą widzieć wyraźnie publikowane treści. Niezwykle szeroki, sięgający 178° kąt widzenia sprawia, że zawartość ekranu jest łatwa do odczytania pod dowolnym kątem.

ŁATWOŚĆ INSTALACJI I UŻYTKOWANIA

W serii TD-Z zastosowano złącze OPS (Open Pluggable Specification), co zapewnia pełną zgodność ze standardową specyfikacją branżową. Zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wzajemnej zgodności, inteligencji i bezpieczeństwa rozwiązań z zakresu cyfrowych nośników informacyjno-reklamowych (Digital Signage), złącze to pozwala podłączyć standardowy komputer bezpośrednio do gniazda z tyłu monitora. Brak kabli i skomplikowanych procedur prowadzi do uproszczenia sieci, czego efektem jest z kolei rozwiązanie Digital Signage znacznie łatwiejsze w instalacji, użytkowaniu i konserwacji.

5
3

SIGNAGE W KAŻDYM ROZMIARZE

Toshiba zaprojektowała TD-Z, aby były tak różne, jak przedsiębiorstwo, którym służy. Wyświetlacze mogą być skonfigurowane pionowo i poziomo dla maksymalnej elastyczności i nadają się do videowalla 5 x 5 i obsługę treści o dowolnej wielkości.

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD ZAWARTOŚCIĄ

Pokaż zdjęcia i galerie, muzykę i wideo według własnych potrzeb poprzez wewnętrzny odtwarzacz multimedialny USB wraz z harmonogramem . Scheduler pozwala ustawić harmonogram włączania / wyłączania i które wejścia USB lub listy odtwarzania mają się pojawić na wyświetlaczu. Proste włączanie zarządzania treścią oraz brak konieczność stosowania dodatkowych urządzeń zewnętrznych, wbudowany odtwarzacz multimedialny obsługuje wiele typów zawartości dla dynamicznych i elastycznych wyświetlaczy.

6
Screen Diagonal Screen Size (cm) : 140
Diagonal Screen Size (inch) : 55
Visible Area (H x V) : 1209.6 x 680.4
Screen Format : 16:9
Panel Resolution : 1920 x 1080
Brightness (cd/m²) : 450
Native Contrast (number) : 4000:1
Dynamic Contrast (number) : 25000:1
Response Time (G to G) (ms) : 6,5
Viewing Angle (º) : 178
Viewing Angle L/R : 88
Viewing Angle U/D : 88
LCD TV
LED TV
LED Edge
100Hz
Auto Brightness Control
Active Backlight Control
Inputs DVI-D (with HDCP Copy Protection) : 1
HDMI 1.3 : 2
Display Port 1.1a : 1
D-SUB (RGB/YPbPr) : 1
BNC (Composite) : 1
S-Video : 1
Audio mini-jack : 1
RS232 : 1
USB upstream : 1
Supported Input Resolutions VGA (D-Sub) : 1920 x 1080
Outputs External Speaker Jack (L/R) : 1
USB downstream : 2
Tiling Multi-screen (Zoom up)
Daisy Chain DVI
Daisy Chain DisplayPort
UHD Daisychaining
Tiling Matrix (x,y) : Up to 10 x 10
Frame Compensation
External Control RS232
External Control LAN
Monitor ID Setting
Other Features Portrait mode
Face up mode
OPS support
24 Hour use
Scheduler function
Multi screen connectivity : 5×5
Certifications Safety : CB (EN60950-1)
EMC : CE(EN55022/ EN55024/ EN61000-3-2/ EN61000-3-3)
EnergyStar : Yes 6.0
Eco Temperature Deg C / F Portrait : 0-40 / 41-106
Temperature Deg C / F Landscape : 0-35 / 41-95
Temperature Deg C / F Face up : 0-35 / 41-95
Humidity : 20%-80% without condensation
Power Power Consumption EN60065 – Maximum power (W) : 186
Power Consumption – Stand-by (W) :
Dimensions (Approx) Width (mm) : 1248
Height without Pedestal Stand (mm) : 719
Depth without Pedestal Stand (mm) : 47
Weight without Pedestal Stand (kg) : 28,5
Packed width (mm) : 1470
Packed depth (mm) : 274
Packed height (mm) : 935
Packed weight (kg) : 40,5
Language / Country Support Owners Manual (QSUG) : English
Owners Manual (Web IB) : English
On Screen Display Language Support : English/German/Chinese/French/Italian/Spanish/Russian/Polish/Turkish/Portuguese/Arabic/Japanese
Cabinet Colour : Black
CENTRUM SERWISOWEDo Państwa dyspozycji oddajemy Infolinię Serwisową w której nasi technicy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 07.00 do 22.00, udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących serwisowania i użytkowania produktów i rozwiązań Digital Signage.
698 146 274serwis@digital-vitra.pl