Toshiba
Monitory Reklamowe Digital Signage TOSHIBA

toshiba-logo

O firmie Toshiba
Firma Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, producentem i sprzedawcą wielu różnych produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych, cyfrowych produktów powszechnego użytku, urządzeń i podzespołów elektronicznych, systemów zasilania (w tym systemów korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych i społecznych oraz urządzeń domowych. Firma Toshiba została założona w 1875 roku i dzisiaj składa się z sieci ponad 740 firm zatrudniających 204 000 pracowników na całym świecie, a jej roczna sprzedaż przekracza 68 miliardów dolarów amerykańskich.

Prezentacja firmy Toshiba >>>

Zarządzanie ochroną środowiska
Firma Toshiba Group stosuje system zarządzania ochroną środowiska promujący harmonię z naturą, przyczyniając się do poprawy życia społeczeństwa. Przestrzegając Podstawowych zasad ochrony środowiska naturalnego, firma Toshiba Group stale wspiera inicjatywy środowiskowe w zgodzie z projektem Environmental Vision, w którym sformułowano cele ilościowe do osiągnięcia, a także ustanowiono dobrowolne plany ochrony środowiska. Dobrowolne plany ochrony środowiska to plany działań skierowanych ku osiągnięciu celów liczbowych.

Działania w ramach odpowiedzialności społecznej biznesu
Sercem strategii i działalności firmy Toshiba są główne elementy odpowiedzialności społecznej biznesu — filozofia i zasady, zaangażowanie akcjonariuszy, efekty społeczne działalności i postawa obywatelska firmy. Wartości takie jak poszanowanie życia ludzkiego, świadomość ekologiczna oraz zgodność z wymogami prawnymi są w ścisłej integracji z naszymi codziennymi działaniami jako obywatela planety Ziemia.

Toshiba Research Europe Ltd.
Firma Toshiba Research Europe Ltd (TREL) umiejscowiona w Wielkiej Brytanii jest jedną z globalnych organizacji badawczo-rozwojowych na poziomie korporacji założonych przez firmę Toshiba Corporation z Japonii. Składa się ona z dwóch laboratoriów: Cambridge Research Laboratory (CRL) w Cambridge oraz Telecommunications Research Laboratory (TRL) w Bristolu.

 

CENTRUM SERWISOWEDo Państwa dyspozycji oddajemy Infolinię Serwisową w której nasi technicy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 07.00 do 22.00, udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących serwisowania i użytkowania produktów i rozwiązań Digital Signage.
698 146 274serwis@digital-vitra.pl