VIRTUIX OMNI
Monitory Reklamowe Digital Signage TOSHIBA
Virtuix-095

Virtuix Omni Logo White
Niezmiernie miło nam oświadczyć, że dnia 2 października 2017 nasza firma została oficjalnym polskim dystrybutorem firmy Virtuix Omni.

Dzieki nam bieżnia Virtuix Omni jest już dostępna na polskim rynku. Oferujemy zarówno zakup takiej bieżni jak i wynajem eventowy – na konferencję, imprezę firmową czy spotkanie dla partnerów biznesowych.

 

Uruchomiliśmy specjalnie dla wszystkich zainteresowanych dedykowaną stronę internetową naszej dystrybucji, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące produktu Virtuix Omni. Strona dostępna jest pod adresem www.virtuixomni.pl

Na Omni można zagrać w kilkanaście tytułów (http://www.virtuix.com/games/) a ich lista jest nieustannie poszerzana.

Na naszym oficjalnym profilu FB  (https://www.facebook.com/virtuixomnipolska.official/) można dowiedzieć się więcej o naszej bieżni i o tym jak wygląda jej wykorzystanie w różnych sytuacjach biznesowych.

Wkrótce uruchomimy oficjalną stronę dedykowaną bieżni Omni, a w tej chwili w przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem:

692 910 390 lub na biuro@digitalvitra.pl

Pozdrawiamy
Zespół Digital Vitra

untitled-63

CENTRUM SERWISOWEDo Państwa dyspozycji oddajemy Infolinię Serwisową w której nasi technicy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 07.00 do 22.00, udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących serwisowania i użytkowania produktów i rozwiązań Digital Signage.
698 146 274serwis@digital-vitra.pl