Współpraca
Monitory Reklamowe Digital Signage TOSHIBA

 

W związku z dynamicznym rozwojem Sieci Partnerskiej DIGITAL VITRA, pragniemy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie sprzedaży oraz wdrożeń rozwiązań z zastosowaniem profesjonalnych rozwiązań marki Toshiba.

Oferujemy szeroką gamę produktów biznesowych marki Toshiba. Od profesjonalnych monitorów wielkoformatowych: od serii dedykowanych do rozwiazań informacyjno-reklamowych poprzez systemy telekonferencyjne, aż po kompleksowe rozwiązania dedykowane do ścian video w której to skład może wchodzić wiele specjalistycznych monitorów wąsko-ramkowych tworzących jedną całość (videowall), serie notebooków biznesowych, projektorów multimedialnych oraz wsparcie w sprzedaży dla naszych partnerów.

Duży nacisk kładziemy na rozwój aplikacji z zakresu Smart Display, oferując między innymi rozwiązania do zarządzania systemami monitorów wielkoformatowych, oraz rozwiązania do kontroli dostępu.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem z nami współpracy, bardzo prosimy o wypełnienie załącznika umieszczonego na tej stronie i przesłanie na adres e-mail:

 

biuro@digital-vitra.pl

 

 

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem celem ustalenia spotkania i omówienia warunków współpracy.

 

CENTRUM SERWISOWEDo Państwa dyspozycji oddajemy Infolinię Serwisową w której nasi technicy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 07.00 do 22.00, udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących serwisowania i użytkowania produktów i rozwiązań Digital Signage.
698 146 274serwis@digital-vitra.pl