monitor reklamowy na wózku

Nowa seria stojaków na kółkach

Jeśli potrzebują Państwo mobilnych rozwiązań dedykowanych do montażu monitorów, z opcją obrotowych uchwytów do przesuwania ekranów i regulacji ich wysokości, ta seria Państwa zainteresuje.

Nowa seria stojaków na kółkach pod monitory od B-Tech to:

topowa stylistyka

materiały wysokiej jakości

zintegrowane prowadzenie kabli

kółka z hamulcami

podwyższona podstawa dla łatwiejszego montażu

wysokojakościowe i estetyczne wykończenie

ściana wideo wideo wall

LG Magnit – pierwszy wyświetlacz Micro LED od LG Electronics

Micro LED kusi intensywnością kolorów oraz pochłania głębią czerni. Obraz prezentowany jest z najdrobniejszymi szczegółami.

LG Electronics wprowadza innowacje w swoich rozwiązaniach LED.

LG MAGNIT zapewnia wciągające i zapierające dech w piersi efekty wizualne, których nie sposób zapomnieć. Kolorowa mozaika mikroczipów LED zapewnia tak szczegółowy obraz, że marzenia stają się rzeczywistością.

Dzięki pozbyciu się opakowania otaczającego czipy LED R, G, B i zastosowaniu własnej technologii Full Black Coating, LG MAGNIT zapewnia znacznie głębszą czerń niż konwencjonalne ekrany komercyjne LED (porównanie ze zwykłymi ekranami komercyjnymi LED firmy LG). Efektem jest nie tylko żywszy obraz, ale również uwidocznienie szczegółów cieni, które wcześniej były niewidoczne, co daje jeszcze głębsze wrażenia wizualne.

Jesteś zainteresowany tym produktem i chcesz poznać szczegóły specyfikacji? Zapraszamy do kontaktu.

 

digital signage

Dodatkowe bezpieczeństwo w miejscu pracy

Oczekują Państwo rozwiązania bardziej eleganckiego i trwałego niż standardowa plexi?

Zatem zapewne zainteresuje Państwa nowa seria: NS-GLSPROTECT, która zapewnienia dodatkowe bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wszystkie modele Newstar NS-GLSPROTECT mają 65 cm wysokości i 6 mm grubości i są wykonane z laminowanego, hartowanego szkła. Szkło hartowane zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo ekranów. Przeźroczysta folia między dwiema warstwami szkła zwiększa ich odporność. Ekrany standardowo wyposażone są w klemy w kolorze białym i czarnym.

Zalety produktu:

• Dodatkowa ochrona

• Szkło laminowane i hartowane

• Higieniczne / łatwe do czyszczenia

• Porusza się ze stojącym biurkiem

• Nadaje się do biurek o grubości 8–25 mm

Dostępne są także klemy do biurka o grubości 25-40 mm

kamery termowizyjne covid-19

Rozwiązania związane z prewencją anty koronawirus

Pandemia koronawirusa skłoniła wszystkich do wzmożonej higieny oraz wymogła zachowanie większej ostrożności. Nowe  rozwiązania odpowiadają na zaistniałe potrzeby, jak również ułatwiają przestrzeganie obostrzeń, wprowadzonych przez rząd. Zapraszamy do skorzystania z rozwiązań ukierunkowanych na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się covid19.

Zachęcamy do kontaktu z nami, by poznać gamę rozwiązań i produktów.