Jako integrator Digital Signage specjalizujemy się w kompleksowych usługach związanych z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w profesjonalnym zastosowaniu, np. monitory, ścianki wideo, totemy, ekrany led w różnych branżach: retail, office, HoReCa.

Od wielu lat obsługujemy Klientów zarówno w Polsce, jak i zagranicą, dostarczając rozwiązania na miarę potrzeb zarówno mniejszych firm i lokali usługowych, jak również dużych sieci handlowych i gastronomicznych.

W swoim zespole mamy własny dział montażowy, który dba o bezpieczny i solidny montaż, gwarantujący bezpieczeństwo dla osób znajdujących się w pobliżu oraz dla samego sprzętu.

Współpracujemy z wieloma producentami sprzętów DS, dzięki czemu dostosowujemy ofertę dla Państwa, mając na uwadze budżet oraz oczekiwane funkcje.

Cyfrowe wyświetlanie obrazu jest idealną alternatywą dla plakatów, a zdalne i centralne zarządzanie wyświetlanym kontentem skutecznie rozwiązuje problem logistyki i fizycznej zmiany wydruków.

To ogromne zalety tego typu rozwiązań, które pozwalają Państwu zaoszczędzić pieniądze i czas, a także ułatwia komunikację marketingową oraz przekładają się na Państwa sprzedaż. Skutecznie wprowadzamy nowe technologie wspierające wygodę i funkcjonalność pracy.

Świadczymy USŁUGI INTEGRATORSKIE w zakresie Digital Signage, ale także AV oraz CCTV.

Dostarczamy sprzęt, oprogramowanie, również montujemy je i konfigurujemy.

Mając na uwadze AV, wartym uwagi rozwiązaniem jest dostosowanie sali konferencyjnej do automatycznego zarządzania i do profesjonalnych prezentacji, np. kodując personalne preferowane ustawienia wykładowców (np. po naciśnięciu guzika następuje automatyczne opuszczenie rolet, przygaszenie świateł, opuszczenie ekranu, włączenie projektora, komunikat o zajętości sali, itp.), tak, by każdorazowo wykładowca nie musiał samodzielnie ustawiać wielu urządzeń.

Dzięki temu każdy w łatwy sposób obsłuży prezentację i poradzi sobie bez pomocy osoby technicznej.

Kompleksowo w pigułce:

  • doradzamy rozwiązania
  • dostarczamy sprzęt
  • dostarczamy oprogramowanie
  • montujemy i konfigurujemy

Przykładowe produkty: monitory reklamowe, dotykowe, interaktywne, projektory laserowe, ścianki wideo, ekrany LED, totemy, infokioski, kamery (również monitoring), wyposażenie sal konferencyjnych w sprzęt do profesjonalnych prezentacji, telewizja hotelowa, kamery termowizyjne, automatyczne  dozowniki, liczniki osób i inne rozwiązania postCOVID19.

Zapraszamy do kontaktu!