Co sprzedajemy?

Digital Vitra, jako kompleksowy dostawca usług Digital Signage dostarcza swoim klientom wszelkiego rodzaju komponenty do rozwiązań audiowizualnych. Oferujemy zarówno profesjonalne monitory reklamowe, ścianki video, ściany LED, okablowanie, konferencyjny sprzęt AV, projektory, wiele rodzajów uchwytów, totemy, kioski interaktywne oraz komputery i oprogramowanie pozwalające szybko, stabilnie i bezpiecznie zarządzać treściami reklamowymi i informacyjnymi wyświetlanymi na urządzeniach.

Jesteśmy w stanie profesjonalnie pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu spełniającego nawet najbardziej nietypowe wymagania klienta. Zawsze dobieramy rozwiązania, które będą optymalne kosztowo, w stosunku do wymaganej w projekcie jakości.

Sprzęt Digital Signage

telewizor reklamowy
Monitory reklamowe
oferta-scianka
Ściany wideo (Videowall)
dezynfekator covid 19
Rozwiazania post Covid
kop547-xtr-2
Totemy i kioski
ściana wideo reklamowa
Ściany LED
player-asus-1
Playery i urządzenia sterujące
logo digital vitra
Oprogramowanie
vwpop65-l
Akcesoria i uchwyty

Komu sprzedajemy?

Z rozwiązań Digital Signage korzysta już cały biznes na świecie. Są one wykorzystywane do bardzo różnych zastosowań. W sieciach handlowych, galeriach czy wolnostojących sklepach sprzedawcy reklamują swoje produkty, aktualne promocje. Reklamy na monitorach przyciągają wzrok i zachwalają oferty klientom. Każdy kto zajmuje się handlem i chce przyciągnąć uwagę swoich klientów może wykorzystać narzędzia Digital Signage do tego by robić to w efektywny sposób.

Drugim najważniejszym zastosowaniem rozwiązań audiowizualnych jest przekazywanie informacji ludziom. Systemy Digital Signage znakomicie sprawdzają się w przestrzeni publicznej (lotniska, stadiony, urzędy, szpitale, kina i teatry czy dworce kolejowe) – wszędzie tam, gdzie chcemy dotrzeć z informacją do klienta masowego i dostarczamy mu możliwości by samodzielnie zapoznać się z informacją. Świecący ekran dodatkowo przyciąga wzrok ułatwiając tym samym przekazanie treści osobie patrzącej. Skupiając uwagę ułatwia zapamiętywanie przekazywanych informacji oraz dodatkowo skraca odczuwalny czas oczekiwania w przypadku, gdy ktoś czeka w kolejce po bilety czy do lekarza.

Rozwiązania Digital Signage posiadają wiele zalet, których nie dają np. plakaty.

Przyciągnięcie uwagi klientów zawsze było pożądane, w dobie pandemii tym bardziej marki dokładają do tego starań.

  • duże możliwości prezentowania kontentu
  • możliwość częstych zmian wyświetlanej treści
  • nie agnażowanie personelu
  • bezinwazyjna zmiana wyświetlanego obrazu, która nie zakłóca pracy w sklepie, nie wymaga dodatkowych osób i sprzętu
  • potwierdzono badaniami, że obraz ruchomy bardziej przyciąga uwagę i wzrok niż obraz statyczny
  • łatwość zarządzania kontentem
  • możliwość ustawienia harmonogramu wyświetlanych treści
  • możliwość zysków z reklamowania swoich dostawców
  • narzędzie marketingowe w komunikacji z klientami (nie tylko jednostronnej, ale również interaktywnej)

Zapraszamy do kontaktu!