VIRTUIX OMNI

Omni wyprodukowane przez firmę Virtuix jest pierwszą na świecie bieżnią wielokierunkową pozwalającą na naturalne poruszanie się gracza w grach i aplikacjach VR za pomocą ich własnego ciała. Możliwość chodzenia i biegania w 360º daje nieporównywalne z niczym zanurzenie się w akcji!

bieżnia vr virtuix omni
wynajem bieżni vr omni na imprezę firmową

SPRZEDAŻ

Jako dystrybutor bieżni VR Virtuix Omni zajmujemy się całościową obsługą zamówień oraz pomocą i serwisem posprzedażowym. Pomagamy dobrać właściwy sprzęt, montujemy go u klienta, prowadzimy szkolenia z jego użytkowania oraz montażu/demontażu. Konfigurujemy go do współpracy z Omniverse, a później pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów powstających w trakcie jego użytkowania. Zajmujemy się obsługą gwarancyjną oraz pozagwarancyjną. Świadczymy pełną i kompleksową obsługę bieżni Virtuix Omni w Polsce.

Więcej można przeczytać tutaj: virtuixomni.pl

EVENTY

Współpracując z nami wiesz, że bez Twojego wysiłku zrealizujemy całość prac dotyczących naszej atrakcji. Nasz doświadczony zespół pracowników przyjedzie na miejsce razem z potrzebnym sprzętem, rozstawi go, obsłuży klientów podczas eventu, zdemontuje sprzęt i odwiezie go z powrotem do magazynu firmowego. W czasie imprezy Twoim zadaniem jest się cieszyć sukcesem swojego wydarzenia i efektem WOW jaki dzięki temu uzyskasz.

Atrakcję możemy rozstawić zarówno wewnątrz budynku jak i na świeżym powietrzu. W tym drugim przypadku potrzebujemy dobrej pogody lub zgody na rozstawienie namiotu, który ochroni nasze Omni przed warunkami pogodowymi.

Więcej na: virtuixomni.pl

bieżnia vr virtuix omni wynajem

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?